Spinta koridoriuje

Spinta koridoriuje

VILNIUS, ŽIRMŪNAI

Šiame įraše dalinausi priežastimis, kodėl nusprendėme perkelti skalbimo mašiną į koridoriaus spintą. Paslėpėme ją 1,5 m ilgio balde, greta liko šiek tiek vietos lauko drabužiams, batams, buitinei chemijai. Tiesa, nupirkome ploniausią rinkoje skalbimo mašiną, kurios bendras gylis siekė ~ 34 cm.  

Šiame projekte buvome ribojami nedidelio biudžeto, todėl spintą užsakėme iš IKEA. Mūsų pasirinktos skalbimo mašinos storis siekė  ~38 cm, todėl spintą 3 cm atitraukėme nuo pertvaros, šį tarpą tvirtindami kietmedžio statiniais. Kadangi spinta buvo atitraukta nuo pertvaros, šone buvo matomas 3 cm plyšys. Jį baldus surinkęs meistras uždengė išmatavęs ir pasiaurinęs dar vienas IKEA duris, kurias pritvirtino prie spintos rėmo.

Koridoriaus spinta

Susitaikėme su mažesne skalbimo mašina ir kuklesne drabužine lauko rūbams (tačiau greta bus įeinama drabužinė, kurioje tilps rečiau naudojami daiktai).

Šios spintos viršuje taip pat sumontuota elektros dėžutė ir interneto routeris, o apačioje – durelės patikrinti skaitliukus. Visą tai sutalpinti tokiame nedideliame balde nebuvo lengva ir teko skaičiuoti kiekvieną centimetrą. Jei biudžetas leidžia, šioje vietoje labiau rekomenduočiau baldą užsakyti pas baldininkus, tačiau jei to nenorite, patogų baldą galima susikomplektuoti ir patiems.

Koridoriaus baldas 1
Koridoriaus baldas 2

Rankenėles šiai spintai, kaip ir kitiems buto baldams, parinkome vario spalvos. Tokios pat rankenėlės buvo tvirtinamos ir virtuvėje, tai padėjo visame bute sukurti vientisumą.

Vario spalvos rankenėlės
Koridorius 1

Lauko durys: būkime nuobodūs!

Ne paslaptis, kad senesnės statybos namuose laiptinės retai kada yra labai estetiškos, ir tai yra turbūt vienas didesnių minusų renkantis senos statybos butą. Vienam gyventojui dažniausiai kažką pakeisti – sunku. Tačiau galima padėties bent jau nepabloginti!

Kai įstatėme naujas šarvo duris, jų spalvą derinome prie kaimynų durų. Kuo tvarkingesnė laiptinė, tuo geriau! Renkantis šarvo duris jūs galite pasirinkti du skirtingus atspalvius, vieną-laiptinės pusėje, kitą – bute. Tad, jei jums labai svarbu turėti baltas, pilkas ar raudonmedžio duris, nors visų kaimynų durys – natūralaus ąžuolo – pasirinkite dvi spalvas arba susilaikykite, pabūkite nuobodūs!