Privé istorija - tai žmonių istorija

klasikinės skulptūros ant stalo
Privé istorija - tai žmonių istorija.
Medeina ir Rasa - sesės, kurios suvienijo jėgas vardan svajonės kurti jaukias, stilingas ir funkcionalias erdves. Jos abi studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Medeina - interjero dizainą ir architektūrą, Rasa - industrinį dizainą.
interjero architektė Medeina Voverė

Medeina

Architektė, interjero dizainerė

Medeina studijavo interjero dizainą ir architektūrą Lietuvoje, Ispanijoje bei Prancūzijoje, o jos kuriamuose interjeruose atsispindi didžiųjų Europos sostinių stilius. Medeinai artimiausia yra moderni prancūziška klasika ir šiuolaikiškas, jaukus Japandi stilius.

Medeinos aistra – kurti erdves, pasižyminčias laikui nepavaldžia elegancija, subtilia prabanga ir rafinuotais kontrastais. Ji kuria kruopščiai suplanuotus ir nepriekaištingai realizuotus interjerus, ypatingą dėmesį skirdama funkcijai, proporcijoms ir pojūčiams. Ryškūs akcentai, dėmesys projekto aplinkai ir istorijai, švarios linijos yra išryškinami subtiliais spalvų, medžiagų ir tekstūrų pasirinkimais.

Rasa

Baldų ir grafikos dizainerė

Rasa industrinį ir daiktų dizainą studijavo Vilniaus Dailės Akademijoje. Baigusi studijas ji išvyko į Vokietiją, Hamburgą, kur dirbo dizainere startuolių inkubatoriuje. Rasa turi virš 7 metų patirties dizaino srityje.

Jos dizaino braižas – švarus bei modernus su ekspresyviu, menišku potėpiu. Šis stilius geriausiai atsispindi jos kurtuose paveiksluose, balduose, iliustracijose.

Rasa yra įsitikinusi, kad dizainas – tai ne vien daiktai, bet ir jais kuriama aplinka, šios poveikis ir net gyvenimo būdas.

dizainerė Rasa Kurtinaitytė
marmurinis staliukas su gėlių puokšte ir žalias minkštasuolis
Mūsų tikslas – kurti prancūziško interjero kultūrą Lietuvoje. Svarbiausia mums – ne tuščia „prabanga vardan prabangos“, o išskirtinė kokybė, besąlygiškas komfortas ir patogumas, ilgalaikiai sprendimai, kurie niekada nepasens – būtent tai, ką spinduliuoja tikri prancūziški interjerai.
Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

 Interjero dizaino studija

COPYRIGHT PRIVÉ 2022