MES ŠLIFUOJAME DEIMANTUS

Privačių erdvių architektai

Medeina Voverė deimantai

Nekilnojamojo turto

rekonstrukcijos, prilygstančios
deimantų šlifavimui

Interjero kūrimas naujos statybos name ir interjero kūrimas sename pastate skiriasi. Naujoje statyboje dažniausiai tai, ką matote, yra tai, su kuo ir dirbsite. Rekonstrukcijos projektai yra sudėtingi. Jie užtrunka ilgiau, kainuoja brangiau, reikalauja specializuotų žinių. Tačiau būstai miesto centre visada buvo ir, tikime, išliks prabangos dalykas, o jų rekonstrukcija – būdas džiaugtis nuosavu deimantu miesto širdyje.

prabangus miegamasis su aksomine lova ir aukso detalėmis_Prive_Medeina Vovere
Paryžiaus senamiestis

Seni pastatai

unikalūs rekonstrukcijos iššūkiai

Leidimai iš Kultūros paveldo departamento, specialūs vertinimai, tirtiantys  saugotinus elementus: parketą, duris ar lipdinius… O kartais klausimus tenka spręsti su teisininkų pagalba. Tokiuose projektuose į procesą įsitraukia daug daugiau profesionalų, o rekonstrukcijos projektas neretai panašėja į minų lauką. 

„Nešlifuotas deimantas atrodo lyg niekuo neypatingas akmenukas. Bet savyje jis slepia didžiulę vertę, kuri atskleidžiama kruopštaus apdirbimo metu. Lygiai taip pat erdvės potencialas slypi joje pačioje, o mūsų darbas yra tai atskleisti. Mes šlifuojame deimantus!“

-Medeina Voverė, įkūrėja, architektė ir interjero dizainerė

Vertybės ir darbo principai

interjero architektūra - tvirtas pagrindas geram interjero dizainui

Jaučiame didelę atsakomybę už kiekvieną projektą ir tikime, kad geriausias rezultatas gimsta, kai interjero dizainas seka interjero architektūrą. Interjeras yra gilesnis už dažų sluoksnį ar baldinę plokštę. Estetika nėra paviršinis dalykas, ji turi būti kuriama gerai suplanuotose erdvėse.

administratorės stalas ir spinta
interjero dizainas Vilniuje - marmurinis staliukas su gėlių puokšte ir žalias minkštasuolis

Patirtis ir rezultatai

kodėl verta dirbti su mumis?

Medeina Voverė – architektė ir interjero dizainerė, studijavusi Vilniaus Dailės akademijoje, vėliau – Prancūzijoje ir Ispanijoje. Medeina yra sukaupusi tiek lietuviškos, tiek tarptautinės patirties: 7 metai studijų, vėliau – 7 metai kuriant interjerus, bei beveik 4 metai dirbant su projektais prancūziškai kalbančiose šalyse.

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Mes šlifuojame deimantus

COPYRIGHT PRIVÉ 2024