interjero dizainas Vilniuje - marmurinis staliukas su gėlių puokšte ir žalias minkštasuolis

Rafinuoti interjerai,

atskleidžiantys Jūsų asmenybę

Tvirtai tikiu, jog Jūsų namai turėtų būti tęstinumas to, kas esate. Jūsų namai gali Jus įkvėpti. Jūsų namai gali išreikšti tai, kas esate ar kuo norėtumėte tapti.

Namų įrengimas nuo nulio – daug laiko ir žinių reikalaujantis nuotykis, tiek pat įkvepiantis, džiuginantis, kiek ir varginantis bei painus.

Ilgametė mano ir mano komandos patirtis architektūroje ir interjero dizaine, gilios techninės žinios leidžia pasirūpinti visais proceso aspektais. 

Mes dirbame tam, kad namų kūrimas Jums būtų pati maloniausia patirtis.

Vertybės ir darbo principai

Medeina: architektė, interjero dizainerė

Jaučiu didelę atsakomybę už kiekvieną projektą. Tikiu, kad geriausias rezultatas gimsta, kai interjero dizainas seka interjero architektūrą, kai estetika kuriama gerai suplanuotose erdvėse.

Būtent todėl kelis interjero dizaino studijų metus Vilniaus dailės akademijoje sujungiau su architektūros magistrantūra ir studijomis Prancūzijoje. 

Architektūros ir interjero dizaino žinių derinys leidžia kurti erdves, atitinkančias aukščiausius tiek klientų, tiek mano pačios standartus.

Interjero dizainere, architekte Medeina Vovere
Medeina Vovere

Meilė kūrybai ir architektūrai

Meilė kūrybai ir architektūrai

Leiskite papasakoti apie savo aistrą! Elegancija ir rafinuotumas mano šeimoje visada buvo didelės vertybės.  Ir dabar lentynose guli proprosenelės prancūziškos knygos puošniais odiniais viršeliais, o darbo kambario sieną puošia paveldėti žinomų lietuvių tapytojų darbai. Užaugau ir susiformavau aplinkoje, vertinančioje estetiką. Todėl sulaukusi pasiūlymo studijuoti Prancūzijoje, rafinuoto stiliaus ir elegancijos sostinėje, nedvejodama juo pasinaudojau! 

Tai buvo transformuojanti patirtis. Praleidau ištisus mėnesius panirusi į Prancūzijos kultūrą bei dizainą. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgijau gyvendama ten, tapo pamatu mano ilgametei svajonei –  atidaryti dizaino studiją Lietuvoje.

Parlez-vous français?

Nepaisant devynerių metų mokantis prancūzų kalbą Vilniuje, nebuvau pasiruošusi architektūros ir dizaino paskaitoms šia kalba! Praleidau nesuskaičiuojamas valandas tobulindama kalbos įgūdžius, ir iš pradžių buvo SUNKU! Vis dėlto, metus pragyvenusi Prancūzijoje, galiu drąsiai teigti, jog mano prancūzų kalba yra beveik nepriekaištinga.

Eifelio bokštas
raudonų plytų pastatas

Vilniaus Dailės akademija

Savo karjeros kelią pradėjau kaip interjero dizaino studentė Vilniaus Dailės akademijoje.

Tačiau po kelių metų supratau, kad prisitaikyti prie erdvių, kurias sukūrė kažkas kitas, man neužtenka – norėjau jas kurti pati! Todėl pasukau į architektūrą. Tai man atvėrė visą naujų galimybių pasaulį, kurio nesiliauju tyrinėjusi iki šios dienos.

Tikra aistra atsiperka

Man buvo garbė tapti vienintele architektūros studente Lietuvoje, prieš septynerius metus gavusia prestižinę Prezidento A. Smetonos stipendiją už išskirtinius akademinius pasiekimus (kartais pačiai sunku tuo patikėti!).

Nepaprastai pasisekė, jog gavau galimybę studijuoti Ispanijoje ir leistis į gyvenimą keičiančias patirtis Prancūzijoje.

Tikiu, kad visa ši sėkmė aplankė, nes degu tikra aistra estetikai bei dizainui ir išties myliu tai, ką darau.

Medeina Voverė ir Donatas Voveris
Paryžiaus senamiestis

Aukštos klasės projektų pasaulis

Prabangios vilos Nicoje ir įspūdingi bankai Liuksemburge, “Nike House of Innovation” Eliziejaus laukuose, judrūs universitetai Paryžiuje ir didžiuliai projektai Bordo mieste… Turėjau privilegiją pažvelgti į daugelio įkvepiančių projektų užkulisius!

Dirbant atstove prancūziškai kalbančioms šalims didelėje saugos konstrukcijų  bendrovėje, nuolatinės kelionės ir verslo susitikimai Prancūzijoje buvo mano kasdienis gyvenimas.

Tai buvo patirtys, apie kurias kaip interjero dizaino studentė nebūčiau drįsusi net svajoti!

Ir tada – Niujorkas

Dinamiška Niujorko energija ir nenutrūkstanti interjero dizaino kaita įkvėpė mane mąstyti nestandartiškai ir kurti erdves, kurios vienu metu būtų ir vizualiai efektingos, ir funkcionalios.

Niujorkas – didžiulis įkvėpimo šaltinis mano darbui. Unikalūs ir įvairialypiai šio miesto dizaino stiliai, svyruojantys nuo industrinių loftų iki elegantiškų sublokuotų namų mieste, išmokė mane būti drąsiai ir kūrybingai savo požiūryje į dizainą.

Niujorkas
Prive studija Medeina Voverė

Interjero dizaino studija

Beveik tris metus praleidusi dirbant boutique architektūros ir dizaino studijoje, įsitraukiau į kiekvieną šio meno aspektą. Tyrinėjau prancūzišką dizainą ir visas jo paslaptis, ir sukauptas žinias panaudojau, jog įkurčiau savo mylimą interjero dizaino studiją.

Su savo įgūdžiais ir patirtimi, man būtų tikras malonumas padėti Jums susikurti išskirtinę aplinką, atspindinčią Jūsų individualų stilių, prioritetus ir asmenybę.

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Life-Defining Interiors

COPYRIGHT PRIVÉ 2023