marmurinis staliukas su gėlių puokšte ir žalias minkštasuolis

privačių erdvių architektai

INTERJERO TRANSFORMACIJOS

Nuo senamiesčio iki namo užmiestyje

Interjero dizaino paslaugos

Interjero dizaino paslaugos

Dalinis
interjero
projektas

Interjero dizaino projektas

Pilnas
interjero
projektas

Rekonstrukcijos

Interjero rekonstrukcija

Interjero dizaino konsultacijos

Interjero konsultacijos

Interjero projektavimas

Mūsų specializacija – projektai, kuriuose susipina interjero dizainas ir architektūra. Siūlome dalinį ir pilną interjero projektavimo paketą. Interjero dizainas neapsiriboja sienų spalvomis, plytelių parinkimu ar virtuvės projektu – kuriame esminius pokyčius. Prireikus patariame namo išorės apdailos ir apšvietimo klausimais, keičiame vidaus erdvių išplanavimą ir kuriame autentišką interjero dizainą. 

Interjero rekonstrukcijos. Kaip kuriame vertę?

Seni namai išsiskiria puikia vieta mieste, istorine aplinka, aurą turinčia kaimynyste.  Tai – sudėtingi ir pilni iššūkių, reikalaujantys specifinių žinių bei patirties projektai. Apsaugos zonos (apimančios stebėtinai didelę miesto dalį!) ir su jomis susiję ribojimai, įvairūs leidimai ir jų derinimai yra neatsiejama darbo tokiuose projektuose dalis. 

Kiekvienas projektas yra unikalus!
Susisiekite su mumis ir gaukite asmeninį pasiūlymą:

Interjero dizaino paslaugos

„Rekonstrukcijos - ko gero labiausiai būsto vertę pakeliantys
ir klientus stulbinantys projektai.“

-Medeina Voverė, įkūrėja, architektė ir interjero dizainerė

Naujausi įgyvendinti projektai:

Biuras Gedimino prospekte

VILNIUS, SENAMIESTIS

Namas Molėtuose

MOLĖTŲ RAJONAS

Apartamentai Šaltinių namuose

VILNIUS, NAUJAMIESTIS

Interjero dizaineris, architektas, dekoratorius - kokių paslaugų reikia Jums?

Nesate tikri, nuo ko pradėti ieškant jums tinkamiausių profesionalų? Interjero architektai, interjero dizaineriai ir interjero dekoratoriai neretai yra vadinami vienu žodžiu: „dizaineriai“. Tačiau kai šios trys specializacijos yra supinamos į vieną, rizikuojate gauti ne tai, ko tikitės ir nusivilti. Juk darbo apimtis, kurią daro kiekvienas iš jų, stipriai skiriasi! Plačiau apie skirtumus tarp interjero architektų, dizainerių ir dekoratorių skaitykite čia >

Prabangus interjero dizainas: kokybė, subtilumas, ilgaamžiškumas

Norisi grįžti į laikus, kai pirmenybė buvo teikiama kokybei, o ne trumpalaikėms tendencijoms, kurios ateina ir praeina. Prabangaus interjero kūrimas grindžiamas investicija į aukščiausios kokybės medžiagas – šiltą medieną, akmenį, šilką, aksomą, metalą – kurios pasižymi nesenstančia kokybe, išlaikančia grožį bėgant laikui ir keičiantis tendencijoms. Plačiau apie mūsų studijos požiūrį į interjero dizaino paslaugas ir tai, kas mums yra prabangus interjero dizainas  skaitykite čia >

Kainos. Prabangiame interjere baldai nėra įsigyjami su mintimi, kad po kelių metų bus pakeisti. Jie perkami visam gyvenimui. Jei šviestuvą, fotelį ar komodą turėtumėte iki gyvenimo pabaigos, koks jis būtų? Greičiausiai ieškotumėte ne tik aukščiausios kokybės, kokią tik galite surasti, tačiau ir jus atspindintį, jūsų stilių ir patirtis atspindintį kūrinį. Būtent šis kruopštumas renkantis kiekvieną detalę kuria tikrai prabangų interjerą. Mūsų studijos interjero dizaino paslaugos padės jums sukurti subtiliai prabangius namus.

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Mes šlifuojame deimantus

COPYRIGHT PRIVÉ 2024