Interjeras: apartamentai

Biuras Gedimino prospekte

VILNIUS, SENAMIESTIS

Buto Blindžių g. rekonstrukcija | 124 m2

VILNIUS, ŽVĖRYNAS

124 m2 ploto, 5 kambarių buto Žvėryno širdyje rekonstrukcijos ir interjero projektas. Niujorko įkvėptas interjeras buvo perplanuotas iš pagrindų: suprojektuota daugiau vonios kambarių, į naują vietą perkelta virtuvė, naujai suformuotame kambaryje įkurdintas miegamasis.

Rekonstrukcijos projekte sprendžiame unikalius iššūkius – keičiame nešančias namo konstrukcijas (ir su tuo susijusius leidimų klausimus), radiatorius keičiame naujais ir itin stilingais, keliuose kambariuose atsisakome radiatorių, juos keičiame konvektoriais. Kiekviena rekonstrukcija – unikali, pilna netikėtumų ir galimybių sukurti išskirtinį ir nepakartojamą interjerą!

Buto Goštauto g. rekonstrukcija | 53 m2

VILNIUS, SENAMIESTIS

Buto Latvių g. rekonstrukcija | 50 m2

VILNIUS, ŽVĖRYNAS

Namas pakrantėje | 300 m2

VILNIAUS RAJ., MICKŪNAI

Upės vingis

Nuostabiame gamtos kampelyje esančio naujos statybos, 300 m2 ploto individualaus gyvenamojo namo interjero projektas. Vieno aukšto namas su itin aukštomis, vietomis 6 m siekiančiomis lubomis pasižymi unikaliomis erdvėmis ir didžiuliais vitrininiais langais. Šis septynių kambarių, keturių san. mazgų su SPA zona interjero projektas savyje apjungs naujausias išmaniąsias technologijas ir pagarbą supančiam gamtos grožiui. 

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI | PRIEŠ FOTOSESIJĄ

Namas Sakmių gatvėje | 190 m2

VILNIUS, GINEITIŠKĖS

Namo projektas ant ežero

„Sakmių pakrantės” komplekse esantis projektas. 190 m2 dviaukščiame, 5 kambarių projekte kuriame šviesų, lengvą ir prabangų interjerą. Natūralaus akmens stalviršiai ir apdaila, klasikinės ąžuolo grindys, aukštos lubos ir švelnūs apdailos medžiagų atspalviai – idealūs ingridientai šiuolaikiškam ir kokybiškam interjerui.

Buto Stirnų g. rekonstrukcija | 110 m2

VILNIUS, ŽVĖRYNAS

Butas Žvėryne, Stirnų g. buto interjeras

110 m2 ploto buto Žvėryne rekonstrukcija. Šis butas buvo tarsi nešlifuotas deimantas: keisto išplanavimo, skirtingų grindų dangų kiekviename kambaryje, prieš kelis dešimtmečius kurto interjero mišinys savyje slėpė milžinišką potencialą, kurį atskleidėme iš pagrindų perplanuodami patalpas ir kurdami modernų, kosmopolitišką interjerą. Buvusiame 3 kambarių bute suformavome dar vieną miegamąjį, vietoj vieno vonios kambario suprojektavome du, į naują vietą perkėlėme virtuvę, grindines spinteles pakeldami nuo grindų. Šiame ne vieną dešimtį skaičiuojančiame projekte siekėme sukurti idealias gyvenimo sąlygas, todėl įrengėme rekuperacinę sistemą, patalpų vėsinimą kondicionieriumi, pakeitėme visus radiatorius į stilingus ir efektyvius itališkus.

Loftas Naujamiestyje | 50 m2

VILNIUS, NAUJAMIESTIS

Lofto Naujamiestyje interjero planai

6,5 m aukščio lubos. Po vieną san. mazgą kiekviename aukšte. Elektra valdomas stoglangis, atsiveriantis vienu jungiklio paspaudimu. Šildomos grindys ir nuostabus toli į Vilniaus vakarus atsiveriantis vaizdas. Šį 50 m2 ploto loftą suplanavome taip, kad jo gyventojai mėgautųsi tikru komfortu.

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Mes šlifuojame deimantus

COPYRIGHT PRIVÉ 2024