Interjeras: apartamentai

Remontas ar statybos tikrai vargina, bet dirbant su Medeina atrodo, kad viskas įmanoma ir viskas padaroma. Medeina itin profesionaliai sukuria vizualizacijas, padeda išsirinkti tinkamiausias medžiagas remontui, paruošia techninius (elektros, santechnikos, vėdinimo) planus, kontroliuoja darbų vykdytojus ir, kas svarbiausia, visa tai darė prisitaikant prie mūsų poreikių, skonio ir tempo. Medeina sugebėjo puikiai išlaikyti balansą tarp mūsų norų ir bendros vizualinės darnos. Mes sutaupėme daug laikų ir jėgų, atrenkant interjero detales, nes gavome patarimų, kur geriau kreiptis tam tikrų išskirtinių daiktų (pvz. užuolaidų, baldų, grindų ir t.t.). Tik jos dėka galime džiaugtis jaukiais, pilnai mūsų skonį atitinkančiais ir super patogiais gyventi namais.
Paulius ir Jelena

Paulius ir Jelena Jonis

Medeina ir „Privé studija“ rūpinosi mūsų biuro įrengimu nuo apdailos darbų pradžios iki baigiamųjų interjero dizaino detalių sudėliojimo. Esame labai patenkinti sklandžiu procesu, gebėjimu atsižvelgti į kliento lūkesčius, norus bei viską suderinti su galimybėmis ir rasti geriausią sprendimą. Medeinos dėka, turime funkcionalų, modernų ir komfortišką biurą.
Ieva SC

Ieva Girdvainienė

„Smart Continent LT“ vykdomoji direktorė

Labai pagelbėjo dizainerės Medeinos konsultacijos, patarimai įsirengiant naujos statybos butą. Nesu šioje srityje visiška neišmanėlė, anksčiau tą teko daryti keletą kartų. Tačiau viskas (medžiagos, darbo įrankiai, priemonės, pagaliau mados) nuolat keičiasi. Parduotuvės, paslaugų teikėjų puslapiai mirguliuoja nuo pasiūlymų, bet kuris iš jų tikrai geras, o kuris- tik pinigams ištraukti, neaišku. Tuomet pasijauti kaip kačiukas, įmestas į vandenį: žinai, kad reikia plaukti ir kurioj pusėj krantas, bet kaip jį pasiekti – nelabai… Visus kilusius klausimus man puikiai padėjo išspręsti Medeina, rezultatu likau patenkinta:):) Belieka palinkėti ir toliau taip sėkmingai darbuotis:)
Jurate

Jūratė Sadauskienė

Great work from Medeina transforming our office into more functional, colourful, modern and stylish place to work and be. Right attitude, responsiveness and creative thinking made all the transformation experience fluent and easy to implement.
Atsiliepimas_Firstpick

Dmitrij Sosunov

Partner at „FIRSTPICK“ VC fund

Apie buto įrengimą turiu tik geriausius atsiliepimus. Čia susijungia viskas: protingas išplanavimas, gražus dizainas, patogumas ir erdvės jaukumas. Buto apipavidalinimas labai estetiškas – nuo dizaino (medžiagos, spalvų deriniai, baldai) iki sandėliavimo sprendimų, kurie „paslepia” svarbią įrangą ir patį butą padaro erdvų, neapkrautą ir malonų akiai. Lankstus apšvietimo planavimas leidžia susikurti norimas sąlygas ir atmosferą priklausomai nuo poreikio, protingai išdėlioti elektros lizdai – didžiulis pliusas patogumui, net ir būdamas nedidelis, butas atrodo erdvus ir turi viską, ko reikia. Visa tai neabejotinai prisideda prie gyvenimo kokybės, kuri šioje erdvėje – tikrai aukšta. Esu be galo laiminga čia gyvendama, nes ne vien galiu džiaugtis patogiomis sąlygomis, bet ir gražia, jaukia erdve – visada malonu grįžti čia po ilgos dienos. Šiame bute norisi gyventi ir leisti laiką – jis puikus tiek asmeniniui laikui, tiek kviečiantis svečių. Sakoma, kad aplinka daro įtaką ir mūsų vidinei būsenai. Galiu patikinti, kad tai tiesa – gyventi šiame bute gera, ir tai labai teigiamai paveikė bendrą gyvenimo kokybę.

Atsiliepimas Google>>>

Kriste

Kristė Hincaitė

Medeina buvo puiki architektė mūsų projektui. Ji nepabijojo dirbti su kultūros paveldo reikalavimais ir derinti tikrą namų jausmą kartu su senamiesčio nuotaika ir stiliumi. Ji buvo labai dėmesinga mūsų norams (kad ir kokie jie būtų beprotiški), pati siūlė sprendimus ir dalijosi daugybe patarimų iš savo patirties. Nors neturėjome progos projekto užbaigti, tikiu, kad tai būtų buvęs tikras malonumas!
Urtės atsiliepimas

Urtė Savickienė

Atidumas detalėms, apgalvoti architektūriniai sprendimai efektyviai išnaudojant esamas erdves, kruopštumas, estetiškas spalvų pojūtis suderintas su Medeinos nuoširdumu, šiltumu ir punktualumu sukūrė itin patrauklų galutinį rezultatą. Ačiū!
Ieva

Ieva Banytė

Privé studio – yra dalykas atitinkantis one man army apibrėžimą. Visame pasaulyje auksčiausio lygio profesionalai gauna didžiausia užmokestį ne už darbo valandas, o už gebėjimą priimti sprendimą, arba žinojimą kur ir kada kokį mygtuką paspausti.
Po dviejų metukų ir mes galvojom, kaip sugrąžinti kolektyvą į vienas bendras patalpas nes taip yra efektyviau ir naudingiau klientui nes komanda dirba daug produktyviau. Rokas Abloževičius – visų galų talentas, greit subraižė schemą (vos kelios dienos) kaip tai galėtų atrodyti. O tada užsisuko galvos skausmas kaip padaryti, kad tas schema įgyvendinus būtų: funkcionali, patogi ir jauki klientams? Ir čia mūsų medkirčių galvos sustojo, niekaip neradom vienbalsio tobulo sprendimo beveik 6sav 🤦‍♂️🤦‍♂️

 

Eventually teko pripažint, kad dizaino elemento be pagalbos niekaip neišpręsim soooo…. Išsikvietėm Medeiną Voverę į patalpas parodėm schemą ir vuolia! Gal per valandą Medeina tobulai sudėliojo dalykus, o galutiniu rezultatu mes be proto džiaugiamės. Kviečiam visus ateit ir įvertint naują Deals On Wheels LT salono dizainą, o turinčius dizaino problemų ir klausimų labai nuoširdžiai siunčiu Privé studio kryptimi 🙂 

 
Atsiliepimas_Laurynas

Laurynas Boguševičius

„Deals On Wheels LT“ įkūrėjas

Esu labai patenkintas Medeinos darbu. Ji puikiai suprato, kokio dizaino noriu ir pasiūlė nestandartinius sprendimus, apie kuriuos aš tikrai nebūčiau pagalvojęs. Ji padėjo sukurti unikalų ir išskirtinį interjerą.

Atsiliepimas Google>>>

Justas

Justas Kurtinaitis

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Mes šlifuojame deimantus

COPYRIGHT PRIVÉ 2024