Namas pušyne

VILNIUS, VALAKAMPIAI

modernios klasikos interjeras name Valakampiuose

 PROJEKTO TIPAS:  Namas

 PROJEKTO LOKACIJA:  Vilnius

 METAI:  2021

Subtiliai prabangus, jaukus, kruopščiai suplanuotas ir tarnaujantis savo gyventojams – toks yra šis būstas. Namas pušyne demonstruoja, kad tikroji prabanga gali būti jauki ir šilta, patogumą, komfortą ir ilgaamžiškus dizaino sprendimus iškelianti virš tuščio dekoratyvumo. Moderni klasika, kurios santūrios detalės atsikartoja visame name, neatrodo iškritusi iš konteksto net ir nuo Vilniaus senamiesčio šiek tiek nutolusiame objekte.

Nors stovi neįtikėtinai gražiame miške, šis namas turėjo palyginti nedidelius langus, jų buvo mažai, o viduje tvyrojo prieblanda. Pirmas namo aukštas buvo sudalintas į mažas erdves, atskirtas viena nuo kitos, tamsias ir nejaukias. Tad pirmoji užduotis buvo įsileisti daugiau šviesos ir atverti vaizdus į ranka pasiekiamą, saulėtą mišką, vizualiai apjungti namo vidų ir išorę. Buvo suformuotas naujas vitrininis langas bei plačios stumdomos durys į erdvią terasą. Sekantis žingsnis buvo perplanuoti vidines erdves, mažus kambariukus sujungiant į erdvią valgomojo, svetainės ir virtuvės zoną. Dalis laikančios namo sienos buvo pakeista kolonomis, o naujai suformuotos angos išryškintos metalo plokštės apdaila.

Namo interjero dizaino projektas Vilniuje buvo įkvėptas jį supančio pušyno ir greta tekančios Neries. Žemiška rusvų spalvų paletė, pasiskolinta iš gamtos, natūralios ir itin kokybiškos medžiagos, ąžuolo parketas, akmens stalviršiai virtuvėje bei vonios kambariuose, kruopščiai suprojektuoti ąžuolo lukšto baldai kuria subtilios, tylios prabangos įspūdį. Balto barchato lova miegamajame solidžiai kontrastuoja su tamsaus, sodraus akmens plytelėmis už jos. Aukso atspalviai, neretai rizikingi, šiame interjere kuria santūrų šiltų atspindžių žaismą. Moderni klasika, kurios žiupsnelis paįvairina šiltą žemišką interjerą, atsispindi prancūziškos eglutės Chevron grindų rašte, klasikinio akmens struktūroje, šlifuoto žalvario atspindžiuose. Rezultatas – namai, kurių interjeras nevargina ir nepabosta, kuriuose gera leisti laiką.

<

KITAS PROJEKTAS

>

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Mes šlifuojame deimantus

COPYRIGHT PRIVÉ 2024