Interjeras: apartamentai

Apartamentai Šaltinių namuose

VILNIUS, NAUJAMIESTIS

darbo kambario interjero dizainas Vilniuje

 PROJEKTO TIPAS:  Butas

 PROJEKTO LOKACIJA:  Vilnius

 METAI:  2021

Moderni klasika interjere, įkvėptame senamiesčio artumo. Šių namų akcentai – nuostabios ąžuolinės Versalio grindys, derintos su prancūziška eglute, plačios dvivėrės durys, santūrūs pilkai mėlyni atspalviai, atkartojantys greta esančių namų spalvinius sprendimus. Moderni klasika šiuose apartamentuose yra subtili, rafinuota ir neperkrauta.

Didžiausias iššūkis šiame projekte Šaltinių namuose buvo jo dydis. Tai – vos 55 kv. metrų trijų kambarių butas. Dėl šios priežasties išplanavimas turėjo būti itin išmintingas, o kiekvienas kvadratinis centimetras – naudingas. Nors dvi didžiulės terasos labai praplečia erdvę, šaltuoju metų laiku jos nėra daug naudojamos. 

Titulinėje nuotraukoje matomas darbo kambarys, buvęs vos 7 kv. metrų ploto, perplanavus pertvaras padidėjo iki 9 kv. metrų. Du kvadratiniai metrai – nedidelis, bet svarbus pokytis. Norėjome jį kuo labiau atverti ir apjungti su kitomis erdvėmis, todėl vietoj vienvėrių durų suplanavome aukštas, dviejų varčių ir įspūdingo dizaino duris. Toks sprendimas šį kambarį pavertė itin funkcionaliu: beveik visada atviros laikomos durys sujungia jį su svetaine bei koridoriumi ir labai išplečia erdvę. Namuose dažnai rengiamų švenčių ir vakarėlių metu kambarys tampa jaukia svetainės dalimi, o jas užvėrus – tylia vieta darbui.

Beveik visi bute esantys baldai buvo sukurti pagal užsakymą, o projekto raktažodis – moderni klasika – atspindėtas jų detalėse ir medžiagų parinkime. Pradedant nedideliu juodo marmuro staliuku, kurio stalviršis virš sofos ne tik taupo erdvę, bet ir tampa puikia darbo vieta, baigiant vonios kambario spinta, kurioje, skaičiuojant kiekvieną milimetrą, buvo sutalpintas rekuperatorius, skalbimo mašina su džiovykle, skalbinių krepšiai ir lentynos priemonėms. Sodraus burgundiško raudonio miegamojo lova – ryškiausias baldas namuose. Svetainėje ir studijoje esančioms sofoms, turinčioms miegojimo funkciją, tačiau neapsunkinančioms erdvės, buvo parinktas šviesus, tačiau itin atsparus dėvėjimui audinys. 

Tiek ąžuolinės sudėtingo rašto grindys, tiek smulkaus rašto plytelės padeda kurti didesnės erdvės iliuziją, tačiau neapsunkina bendro vaizdo. Interjero dizainas išryškina tai, kas šiuose namuose geriausia. Nei grindys, nei šviesios spalvos sienos nekonkuruoja su per vitrininius langus matomais Vilniaus senamiesčio bažnyčių bokštais – pačiu nuostabiausiu šių namų akcentu.

<

ANKSTESNIS PROJEKTAS

KITAS PROJEKTAS

>

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Mes šlifuojame deimantus

COPYRIGHT PRIVÉ 2024