Interjeras: apartamentai

biuras Gedimino prospekte

VILNIUS, SENAMIESTIS

Šimtametės tradicijos moderniame interjere

MOLĖTŲ RAJONAS

Apartamentai Šaltinių namuose

VILNIUS, NAUJAMIESTIS

Renovation in Blindžių Street | 124 m2

VILNIUS, ŽVĖRYNAS

Butas Blindziu gatveje

124 m2 ploto, 5 kambarių buto Žvėryno širdyje rekonstrukcijos ir interjero projektas. Niujorko įkvėptas interjeras buvo perplanuotas iš pagrindų: suprojektuota daugiau vonios kambarių, į naują vietą perkelta virtuvė, naujai suformuotame kambaryje įkurdintas miegamasis. 

Rekonstrukcijos projekte sprendžiame unikalius iššūkius – keičiame nešančias namo konstrukcijas (ir su tuo susijusius leidimų klausimus), radiatorius keičiame naujais ir itin stilingais, keliuose kambariuose atsisakome radiatorių, juos keičiame konvektoriais. Kiekviena rekonstrukcija – unikali, pilna netikėtumų ir galimybių sukurti išskirtinį ir nepakartojamą interjerą!

House on a River Bank | 300 m2

VILNIUS DISTRICT, MICKŪNAI

Upės vingis

Nuostabiame gamtos kampelyje esančio naujos statybos, 300 m2 ploto individualaus gyvenamojo namo interjero projektas. Vieno aukšto namas su itin aukštomis, vietomis 6 m siekiančiomis lubomis pasižymi unikaliomis erdvėmis ir didžiuliais vitrininiais langais. Šis septynių kambarių, keturių san. mazgų su SPA zona interjero projektas savyje apjungs naujausias išmaniąsias technologijas ir pagarbą supančiam gamtos grožiui. 

Renovation in Žirmūnų str. | 44 m2

VILNIUS, ŽIRMŪNAI

Butas Žirmūnuose

1964-ųjų metų statybos, standartinio išplanavimo dviejų kambarių butas artimuosiuose Žirmūnuose yra projektas, kurį įgyvendiname vedami idėjos ir noro savo patirtimi dalintis su žmonėmis. Tai – paveldėtas butas, kurio interjerą kuriame sekdami Prancūzijoje išmoktais interjero dizaino principais: sodrių spalvų naudojimu, pagarba seniems ir vertingiems baldams, kruopščiu nedidelių erdvių išplanavimu kuriant optimalų komfortą. Juk ankštose seno namo erdvėse sukurtas autentiškas ir patogus interjeras – taip prancūziška!

House in Sakmių Street | 190 m2

VILNIUS, GINEITIŠKĖS

Namo projektas ant ežero

« Sakmių pakrantės » komplekse esantis projektas. 190 m2 dviaukščiame, 5 kambarių projekte kuriame šviesų, lengvą ir prabangų interjerą. Natūralaus akmens stalviršiai ir apdaila, klasikinės ąžuolo grindys, aukštos lubos ir švelnūs apdailos medžiagų atspalviai – idealūs ingridientai šiuolaikiškam ir kokybiškam interjerui.

Renovation in Stirnų Street | 110 m2

VILNIUS, ŽVĖRYNAS

Butas Žvėryne, Stirnų g. buto interjeras

110 m2 ploto buto Žvėryne rekonstrukcija. Šis butas buvo tarsi nešlifuotas deimantas: keisto išplanavimo, skirtingų grindų dangų kiekviename kambaryje, prieš kelis dešimtmečius kurto interjero mišinys savyje slėpė milžinišką potencialą, kurį atskleidėme iš pagrindų perplanuodami patalpas ir kurdami modernų, kosmopolitišką interjerą. Buvusiame 3 kambarių bute suformavome dar vieną miegamąjį, vietoj vieno vonios kambario suprojektavome du, į naują vietą perkėlėme virtuvę, grindines spinteles pakeldami nuo grindų. Šiame ne vieną dešimtį skaičiuojančiame projekte siekėme sukurti idealias gyvenimo sąlygas, todėl įrengėme rekuperacinę sistemą, patalpų vėsinimą kondicionieriumi, pakeitėme visus radiatorius į stilingus ir efektyvius itališkus.

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Life-Defining Interiors

COPYRIGHT PRIVÉ 2023