Apartment in Antakalnis

VILNIUS, ANTAKALNIS

didelis grafinis paveikslas ir oranžinė aksominė sofa interjere Antakalnyje
 PROJEKTO TIPAS:  Butas
 PROJEKTO LOKACIJA:  Vilnius
 METAI:  2021

Šie apartamentai Antakalnyje, artimojoje rajono dalyje, pasižymi lengvumo ir kontrastų, užuominų į klasiką ir drąsių akcentų darna. 40 kv. metrų butas viršutiniame namo aukšte išsiskiria autentiška architektūra, pasvirusios sienos primena Paryžių, o per didelius vitrininius langus atsiveriantys miesto vaizdai užburia ir praplėčia erdvę.

Atsižvelgiant į nedidelį plotą nusprendėme sienas ir lubas, lyg įsivaizduojamą kokoną, dažyti ta pačia balta spalva, o baldais ir kitais interjero elementais sukurti vizualinį traukos centrą. Šis sprendimas veikia, nes ryškiais elementais, ar tai būtų terakotos spalvos sofa, juodo betono staliukas, didelis tapybos darbas, žvilgančio audinio lova, nukreipiame dėmesį į objektus ir neišryškiname vientisos, sunkiai nusakomo dydžio erdvės.

Juodai baltos plytelės vonios kambaryje didina erdvę ir primena senuosius Paryžiaus butus, o greta lango stovinti juoda akmens masės vonia žada komfortą. Simetriški šviestuvai, klasikinio rašto ąžuolo grindys – duoklė moderniai klasikai. Virtuvė be pakabinamų spintelių atrodo lengva ir spindinti, vario ir plieno deriniai – rizikingi, tačiau labai estetiški! Subtili prabanga atsispindi švelniuose aksomo balduose, kontrastuojančiuose su spindžiu metalu, akmeniu ir degintu betonu.

<

ANKSTESNIS PROJEKTAS

>

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

 Interjero dizaino studija

COPYRIGHT PRIVÉ 2022