NUO PARYŽIAUS
IKI NIUJORKO

Mūsų vizija kuriant asmenybę atskleidžiančius interjerus

butas užupyje svetainė

DE PARIS À NEW-YORK

Page en construction...

Interjero dizainere, architekte Medeina Vovere

Aš esu Medeina Voverė

Architektė. Interjero dizainerė. Frankofilė.

Leiskite papasakoti apie savo aistrą! Augdama visada žavėjausi prancūziško interjero dizaino elegancija ir rafinuotumu. Todėl, kai sulaukiau galimybės studijuoti Prancūzijoje, nedvejodama ja pasinaudojau! 

Tai buvo transformuojanti patirtis. Praleidau ištisus mėnesius panirusi į Prancūzijos kultūrą bei dizainą. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgijau gyvendama Prancūzijoje, tapo pamatu mano ilgametei svajonei – Vilniuje atidaryti dizaino studiją.

Parlez-vous français?

Nepaisant devynerių metų studijuojant prancūzų kalbą Vilniuje, nebuvau pasiruošusi architektūros ir dizaino paskaitoms šia kalba! Praleidau nesuskaičiuojamas valandas tobulindama prancūzų kalbos įgūdžius, ir iš pradžių buvo SUNKU! Vis dėlto, metus pragyvenusi Prancūzijoje, galiu drąsiai teigti, jog mano prancūzų kalba yra beveik nepriekaištinga.

Eifelio bokštas
raudonų plytų pastatas

Savo karjeros kelią pradėjau kaip interjero dizaino studentė Vilniaus Dailės Akademijoje.

Tačiau po kelių metų supratau, kad prisitaikyti prie erdvių, kurias sukūrė kažkas kitas, man neužtenka – norėjau jas kurti pati! Todėl pasukau į architektūrą. Tai man atvėrė visą naujų galimybių pasaulį, kurio nesiliauju tyrinėjusi iki šios dienos.

Tikra aistra atsiperka

Man buvo garbė tapti vienintele architektūros studente Lietuvoje, prieš septynerius metus gavusia prestižinę Prezidento A. Smetonos stipendiją už išskirtinius akademinius pasiekimus (kartais pačiai sunku tuo patikėti!).

Nepaprastai pasisekė, jog gavau galimybę studijuoti Ispanijoje ir leistis į gyvenimą keičiančias patirtis Prancūzijoje.

Tikiu, kad visa ši sėkmė aplankė, nes degu tikra aistra estetikai bei dizainui ir išties myliu tai, ką darau.

Medeina Voverė ir Donatas Voveris
Paryžiaus senamiestis

Aukštos klasės projektų pasaulis

Prabangios vilos Nicoje ir įspūdingi bankai Liuksemburge, “Nike House of Innovation” Eliziejaus laukuose, judrūs universitetai Paryžiuje ir didžiuliai projektai Bordo mieste… Turėjau privilegiją pažvelgti į daugelio įkvepiančių projektų užkulisius!

Dirbant atstove prancūziškai kalbančioms šalims didelėje saugos konstrukcijų  bendrovėje, nuolatinės kelionės ir verslo susitikimai Prancūzijoje buvo mano kasdienis gyvenimas.

Tai buvo patirtys, apie kurias kaip interjero dizaino studentė nebūčiau drįsusi net svajoti!

Ir tada – Niujorkas

Dinamiška Niujorko energija ir nenutrūkstanti interjero dizaino kaita įkvėpė mane mąstyti nestandartiškai ir kurti erdves, kurios vienu metu būtų ir vizualiai efektingos, ir funkcionalios.

Niujorkas – didžiulis įkvėpimo šaltinis mano darbui. Unikalūs ir įvairialypiai šio miesto dizaino stiliai, svyruojantys nuo industrinių loftų iki elegantiškų sublokuotų namų mieste, išmokė mane būti drąsiai ir kūrybingai savo požiūryje į dizainą.

Niujorkas
Interjero dizainere, architekte Medeina Vovere

Asmenybę atskleidžiantys interjerai

Aš tvirtai tikiu, jog namai turėtų būti tęstinumas to, kas esate. Jūsų namai gali Jus įkvėpti. Jūsų namai gali išreikšti tai, kas esate ir kuo norėtumėte tapti.

Beveik tris metus praleidusi dirbant boutique architektūros ir dizaino studijoje, įsitraukiau į kiekvieną šio meno aspektą. Tyrinėjau prancūzišką dizainą ir visas jo paslaptis, ir sukauptas žinias panaudojau, jog įkurčiau savo mylimą interjero dizaino studiją.

Su savo įgūdžiais ir patirtimi, man būtų tikras malonumas padėti Jums susikurti išskirtinę aplinką, atspindinčią Jūsų individualų stilių, prioritetus ir asmenybę.

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Life-Defining Interiors

COPYRIGHT PRIVÉ 2023