modernios klasikos interjeras name Valakampiuose

EUROPOS SOSTINIŲ ĮKVĖPTI INTERJERAI

EUROPOS SOSTINIŲ ĮKVĖPTI INTERJERAI

rafinuotam gyvenimui
su globalia perspektyva

rafinuotam gyvenimui
su globalia perspektyva

Privé studija

Moderni klasika ir šiltas
Japandi interjeras

Mūsų specializacija – prabangi, laikui nepavaldi interjero architektūra ir interjero dizainas, kokybiški ir ilgaamžiai sprendimai, moderni prancūziška klasika ir šiltas minimalizmas bei Japandi stilius.

Įgyvendindami projektus apjungiame interjero architektūrą ir interjero dizainą. Kuriame patogius namus pradėdami nuo pačių pagrindų – funkcionalumo, teisingo išplanavimo, įspūdingų erdvių kūrimo. Itin daug dėmesio skiriame inžinerinėms sistemoms – mažai matomiems, tačiau komfortą ir gyvenimo kokybę užtikrinantiems aspektams. Siūlome optimaliausius vėdinimo, vėsinimo, šildymo, garso izoliacijos ir išmaniųjų namų sprendimus. Mes tikime, kad besąlygiškas komfortas ir kokybė, o ne auksas ir veidrodžiai, yra tikroji prabanga. Privé studija suderina praktišką požiūrį į interjero dizainą su meniškumu ir kūrybingais, drąsiais sprendimais.

Art de vivre

Menas gyventi rafinuotai

Laisvai kalbame prancūzų, anglų, ispanų kalbomis, o tai leidžia jautriai ir subtiliai perteikti geriausias didžiųjų Europos sostinių interjero dizaino, architektūros praktikas. 

Išskirtinė kokybė, besąlygiškas komfortas ir patogumas, Europos sostinių įkvėpti interjerai – svarbiausias mūsų, Privé studijos, kūrybos tikslas.

biuro interjeras Šnipiškėse

Paslaugos

Projektavimas, dizainas, konsultacijos

Mes būsime su jumis visuose projekto etapuose, pradedant idealaus jums išplanavimo išgryninimu, stilistinės koncepcijos paieškomis bei vizualizacijomis, baigiant detaliu techninio interjero projektu, meistrų rekomendacijomis ir autorine projekto priežiūra. Taip pat teikiame konsultacijas prieš įsigijant nekilnojamąjį turtą. Naujas būstas – brangus ir ilgalaikis pirkinys, todėl apžiūra kartu su interjero architekte, nešališki patarimai ir pastabos gali padėti priimti geriausią sprendimą.

Tamsi molio skulptūra

Vienetiniai meno kūriniai

parinkti jūsų namams!

Kiekvienas interjero elementas privalo būti prasmingas, funkcionalus, arba pasižymėti abiejomis šiomis savybėmis kartu. Menas – ar tai būtų skulptūra, ar šiuolaikinis aliejinis paveikslas, ar sena akvarelė – jo savininkui turėtų sukelti teigiamas emocijas, atspindėti jo patirtis ir asmenybę.

Sėkmingai pasirinkti kūriniai kuria išskirtinę  atmosferą kiekvienoje namų erdvėje. Bendradarbiaujame su jaunais ir patyrusiais menininkais siekdami pasiūlyti pačius tinkamiausius kūrinius rafinuotam gyvenimui su globalia perspektyva.

Istorija

PRIVÉ istorija prasidėjo Prancūzijoje! Būtent ten, architektūros studijų metu, kilo idėja sugrįžti į Lietuvą ir įkurti interjero dizaino ir  architektūros studiją, kurioje kuriame erdves sekdamos geriausiomis prancūziško dizaino tradicijomis.

Mes tikime, kad namai gali būti Jūsų gyvenimo būdo atspindys. Namai gali Jus įkvėpti, atskleisti, kas esate ir kuo norėtumėte tapti.

Kuriame erdves, kurios tarnauja Jums ir pasakoja Jūsų istoriją.

Mūsų aistra – kurti erdves, pasižyminčias laikui nepavaldžia elegancija, subtilia prabanga ir rafinuotais kontrastais. Kuriame kruopščiai suplanuotus ir nepriekaištingai realizuotus interjerus, ypatingą dėmesį skirdami funkcijai, proporcijoms ir pojūčiams. Ryškūs akcentai, dėmesys projekto aplinkai ir istorijai, švarios linijos yra išryškinami subtiliais spalvų, medžiagų ir tekstūrų pasirinkimais.

PRIVÉ studija – interjero dizainas Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Kokybiški ir ilgaamžiai sprendimai, moderni prancūziška klasika ir šiltas minimalizmas.

Privé interjero dizaino studijos logotipas pilkas

Life-Defining Interiors

COPYRIGHT PRIVÉ 2023